Notice: Undefined property: FusionSC_Tabs::$tabs in /datas/petropal/public_html/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-tabs.php on line 239

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /datas/petropal/public_html/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-tabs.php on line 239

برای پروژه یا شرکت خود نیاز به مشاوره و کمک دارید؟

.یک مشاوره رایگان داشته باشید

ما چه کار می کنیم؟

ما در حوزه های مختلف از جمله منتورینگ، ثبت برند و پتنت بین المللی، تامین فضای کارگاهی/آزمایشگاهی/ دفتری و غیره به شما و کسب و کار شما خدمات و مشاوره خواهیم داد.

این مشاوره و خدمات با بهره گیری از بهترین و جدیدترین متد ها و روش های افزایش بهره وری و پیشرفت و رونق کسب و کار شما در کوتاه ترین زمان نتایج و پیشرفت های صددرصدی و کاملا تضمینی را برای شما به همراه خواهد داشت.

خدمات پتروپالاتوس

تیم ما متشکل از چندین متخصص و خبره در حوزه های فعالیتی ما، با تجربه کاری قابل ملاحظه و دانش و علم کافی برای مشورت و یاری شما در کسب و کار شما، آماده برای هرگونه ارائه خدمات به شما می باشد

لازم به ذکر است که در تمامی مراحل انجام کار و همکاری با شما، همکاران و مشاوران ما همراه شما هستند و در هر لحظه از شبانه روز آماده پشتیبانی و مشورت به شما و تیم شما می باشند

خدمات پتروپالاتوس

تیمت رو ببند

 

تیم سازی

ما برای هر نیاز متخصصان و افراد مشغول به این حوزه را با ایده آل های شما تطابق داده و تیم شما را با بهترین و کارآمد ترین افراد و نیرو های خبره تکمیل می کنیم

ما تضمین می دهیم که این تیم، ایده آل ترین و مثمر ثمر ترین تیم با بهترین عملکردها برا شما واقع خواهند شد.

تیم سازی

 

نگران هزینه هاش نباش

 

تامین سرمایه 

شروع یک کسب و کار معمولا با دغدغه های مالی و هزینه های گزاف و عدم پشتوانه مالی و غیره همراه است.

ما در پتروپالاتوس، با تکیه بر دانش و با استفاده از روابط و تکنیک های خاص به خود این دغدغه مالی را از شما به طور کامل می گیریم و تمامی هزینه های کسب و کار شما را، از صفر تا صد پرداخت کرده و هیچ گونه کسر و کمبود مالی را برای شما و کسب و کار شما نمی گذاریم.

این شرکت با هدف حمایت از ایده ها فناورانه در حوزه های مختلف، با شرط بر حل نیاز های فناورانه و ارزش سرمایه گذاری، تمامی هزینه های کسب و کار های نوپا و استارتاپی را پرداخت کرده و جای هیچ نگرانی از بابت کمبود سسرمایه و عدم پشتوانه مالی برای این گونه کسب و کار ها را باقی نمی گذارد.

در حوزه دانش بنیان از ما مشورت بگیر

مشاوره

 

آیا به تازگی قصد تاسیس شرکت دانش بنیان را دارید و در این باره با مشکلات و دشواری هایی برخورد کردید؟

تیم مشاوره ما تماما و کاملا در خصوص این موضوع با شما در خصوص تمامی راه و روش و مشکلات احتمالی شما در مسیر دانش بنیان شدن و دیگر اهداف شما در خصوص دانش بیان، مشورت و همفکری کامل و صددرصدی را تمامی ساعات شبانه روز دارد.

مشاوره دانش بنیان

این مسیر همکاری و مشورت شما با تیم مجرب مشاوران ما از ابتدا تا انتهای پروژه و به نحوه احسنت انجام شدن تمامی اهداف شما در خصوص دانش بنیان ادامه دار می باشد.

این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی مراحل این همکاری به درستی و کاملا تضمین شده همراه خواهد بود و هیچ گونه مشکلاتی از این بابت نخواهید داشت.

در حوزه کسب و کار خود نیاز به مشورت داری؟

منتورینگ

تیم منتورینگ کسب و کار ما در راستای بهبود عملکرد و پیشرفت کسب و کار شما با استفاده از جدیدترین و بروزترین شیوه های منتورینگ و مدیریت کسب و کار، با تضمینی صددرصدی و عاری از هرگونه مشکلات و دشواری های احتمالی، کسب و کار شما را به حداکثر رونق خود می رساند.

منتورینگ کسب و کار

این شرکت با رویکردی نوین و با هدفی مصمم، با تکیه بر تجارب خود در این زمینه یعنی منتورینگ کسب و کار، با بهترین و بروزترین و مورد اعتماد ترین شیوه ها و افراد در این حوزه مشغول به فعالیت می باشد.

لازم به ذکر است که تمامی این مراحل منتورینگ در طول همکاری، با تضمین صددرصدی از سوی تیم ما برخوردار می باشد.

با تجربه ترین افراد را تربیت می کنیم

تربیت نیروی انسانی خبره

با کمترین دانش و تجربه ممکن، ما شما را به بالاترین سطح تجربه و دانش می رسانیم

ما در پتروپالاتوس با بهره گیری از بهترین و کامل ترین شیوه های تربیت نیروی انسانی خبره، نیروی انسانی را تحویل جامعه کاری می دهیم که در بالاترین سطح ممکن خود جای گرفته است و این نیروی انسانی در تبعات خود پیشرفت های قابل توجه و افزایش بهبود و رونق صنعت و کار شما را به همراه خود می آورد.

تربیت نیروی انسانی خبره

جای هیچ نگرانی نیست چرا که ما نیرویی دقیق، مسئولیت پذیر، با توان کاری حداکثری، با تجربه ای بسیار و افزون بر آن دارای مهارت های لازم و کافی برای پیشرفت قابل توجه صنعت کسب و کار شما دارا است.

و این موضوع کاملا از سوی تیم مجرب ما با ضمانت و تعهد همراه است.

نگران ثبت ایده هات نباش

 ثبت پتنت

ایده های خودت رو به ما بسپار تا ما از ایده های تو، حمایت و حفاظت کنیم

در اینجا هیچ نگرانی از بابت دزدیده شدن ایده های نوین خودت نداشته باش چرا که ما از این بابت به تو تضمین و تعهد صددرصدی می دهیم.

ثبت اختراع

در تمامی مراحل ثبت پتنت و اختراع تو، تیم مجرب و کارکشته ما همراه تو هستند تا از نهایی شدن ثبت اختراع تو و رضایتمندی تو کاملا و تماما اطمینان حاصل نمایند.

نگران بازار کارت نباش

توسعه بازار نگران بازار کار خودت نباش، چه داخلی  چه خارجی را ما و تیم ما برای کسب و کار تو رونق و توسعه می دهیم و بستر پیشرفت و رشد کسب و کارت را فراهم می کنیم.

ما با بهره وری از جدیدترین و پربازده ترین استراتژی دیجیتال مارکتینگ و با استفاده از تکنولوژی و تیم کارکشته و مجرب خود بازار داخلی و خارجی مرتبط به فعالیت کسب و کار شما را پررونق می کنیم.

برای کارت نیاز به فضای آزمایشگاهی داری؟

 فضای آزمایشگاهی

ما در پتروپالاتوس همواره در تلاشیم تا بستری مناسب و آسوده خاطر برای شما و کسب و کار شما فراهم کنیم تا بتوانید کسب و کار خودتان را رونق دهید

از این رو ما در راستای فراهم نمودن بستر کار برای شما، فضای آزمایشگاهی را در اختیار شما و تیم شما قرار می دهیم تا آزمایشات خود را به راحتی و با کمترین دغدغه و فکر و خیال پروژه خود را پیش ببرید.

ما از جانب خود برای شما و کسب و کار شما فضای آزمایشگاهی را فراهم می نماییم و تمام تلاش مان بر این تلاش است که کسب و کارتان را با خیالی راحت و آسوده پیش ببرید.

شرکای معتمد

شرکت هایی که با ما در همکاری و فعالیت دوطرفه بوده اند و ما افتخار همکاری با آنان را داشته ایم

مشاوره بگیرید

با ما در تماس باشید تا در زمینه های مختلف همچون منتورینگ، مشاوره دانش بنیان، توسعه بازار داخلی و خارجی و غیره به شما مشورت دهیم و در این مسیر همیاریتان دهیم

تماس با ما